O farmě Pštrosí Vršek Wieder

Jedna z mála farem v České Republice soustředící se na chov pštrosa Nandu Pampového

Untitled design (1)

Chov splňuje nejpřísnější podmínky veterinární správy, je veden pod záštitou Českého svazu chovatelů pštrosů a může se pyšnit jakostní třídou číslo 1

Pštrosí Vršek Wieder má neuvěřitelně dlouhou historii, která se začala psát v roce 1993. Tato dlouholetá zkušenost s chovem neobvyklého druhu nelétavého ptáka, nám dává ty nejlepší podmínky k tomu, jak vychovat a reprodukovat zdravé jedince v krásném prostředí farmy na zelené louce s rozlohou cca 2 Ha, sousedící s chráněnou krajinou oblastí Hněvošického háje ve stejnojmenné obci Hněvošice. Ta se nachází v Moravskoslezském Kraji.

Impuls k tomu, abychom vůbec jako první v České Republice s chovem pštrosa začali, byla vášeň mého otce Pavla Wiedera (senior) k chovu veškerého ptactva a i díky tomuto se na farmě nevyskytuje pouze pštros, ale i celá řada holubů, slepic, kachen, krocanů a pávů. Tento celek vytváří přírodní ekosystém ve kterém zvířata žijí bez stresu, což prospívá k jejich dobré vitalitě a vytváření zdravé populace.

Jak už jsem zmínil s chovem pštrosa začal můj otec, Pavel Wieder senior. Já, Pavel Wieder junior v této tradici pokračuji a rád se s Vámi podělím o možnost ochutnat produkty z Pštrosího Vršku Wieder.

Rád se s Vámi podělím o možnost ochutnat produkty z Pštrosího Vršku Wieder.

Pár otázek na tělo majitele?

Proč bych si měl/a koupit zrovna vaše produkty?

Hlavním lákadlem je to, že všechny naše produkty jsou bez rychlosolí, barviv a dalších zbytečných Éček. Sice to je složitější cesta, ale o to víc nás těší, že naše produkty jsou chutí a kvalitou bezkonkurenční.

Jak vidíte budoucnost farmy v dalších 10 letech?

Nebráním se rozvoji chovu a díky tomu, že neustále pracujeme na dalších produktech bez rychlosolí a Éček, tak věřím, že nabídneme další a hlavně kvalitní výrobky. Tahle věta bude spíše všeobecným přáním, protože doufám, že i nadále bude platit „chlapské slovo“ a poctivé podnikání.

Jak si mohou zákazníci produkt koupit a jak funguje doprava?

Je to velice jednoduché, produkt si vyberete v sekci produkty, objednáte jej a my Vám ho přivezeme až k Vám domů. Nyní jsme zavedli rozvoz na Opavsku ZDARMA. Ve Vašich rukou tedy bude do 48 hodin od objednání zboží.

pštrosí paštika
slide 06
přepravní balení